Instagram

piątek, 6 listopada 2015

What is going on right now ?

Powrót ze Stanów był wielkim wydarzeniem. Zarówno dla mnie, jak i wszytskich moich bliskich, był to moment, który każdy przeżywał na swój sposób. Radość, łzy, poruszenie i wiele, wiele innych uczuć mieszających się ze sobą, jak w kalejdoskopie...

Przylatując do Polski miałam jeden cel...
Jak najszybciej wszytsko uporządkować i tak, jak w NYC wyjść na prostą. Zaczęłam działać właściwie "od razu". Pamiętam, że trzeciego dnia od powrotu zrobiłam sobie dłuuugą listę rzeczy i spraw, które miałam do zrobienia. Krok po kroku i tak przed siebie.
Wyruszyłam także w małą podróż po Polsce, odwiedzając znajomych i nasze ojczyste cuda. W tym samym też czasie wysyłałam setki CV i rozeznawałam się co do zaoferowania ma nasz kochany kraj. Nie trzeba raczej nikomu mówić jakie realia są w Polsce i że wszystko potrafi bardzo łatwo człowieka sprowadzić na ziemię....jednak grunt to: Don't give up :)

I tak oto, któregoś dnia...w podróży z jednego miejsca do drugiego otrzymałam wiadomość o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną....jedna, druga, trzecia...i...here I am :)

Obecnie mieszkam w Warszawie, pracuję na lotnisku, gdzie spełniam się w każdym calu.
Pracuję także jako konsultantka w Au Pair in America. Także, kto wie...może się spotkacie ze mną na rozmowach kwalifikacyjnych ;)... Jeżeli któraś z Was miałaby ochotę żeby poprowadzić Wasz proces rekrutacyjny to śmiało dawajcie mi znać :):) Nie ważne z jakich miast jesteście :)

Kochani, życie jest nieprzewidywalne i nigdy nie wiadomo czym nas zaskoczy. Na dzień dzisiejszy jestem szczęśliwa, jednak część mojego serca znalazło już swoje miejsce i tam pozostało...W NYC :) i nie mam zamiaru odzyskiwać tej mojej części na siłę :) ciesze się, że było mi dane mieszkać w tak cudownym mieście.
Czas zacząć nowy rozdział w życiu, iść do przodu, otwierać się na wszytsko co przynosi los...bo nigdy nie wiadomo co lub kto pojawi się przed Nami...:)
D,:)

2 komentarze:

  1. Super, że wszystko jest okej! :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że się odnalazlas po powrocie. :) powodzenia Ci życzę! :)

    OdpowiedzUsuń